Також в столиці влаштують показ сучасних зразків озброєння та техніки.

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з підготовки і відзначення Дня прапора і 30-ї річниці незалежності України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Так, до Дня прапора передбачено проведення церемонії урочистого підняття держпрапора України за участю Президента, керівників органів держвлади в Києві і населених пунктах, де реалізовано проект Найбільший державний прапор України, а також у дипломатичних установах за кордоном.

До Дня Незалежності передбачено проведення урочистого засідання Верховної Ради, урочистого концерту і параду військ на вул. Хрещатик і майдані Незалежності (із прольотом авіації в складі повітряної колони сил безпеки й оборони і збройних сил країн-партнерів), артилерійського салюту на Трухановому острові.

Також у Києві (Михайлівська площа і Володимирський проїзд) буде організовано показ сучасних зразків озброєння та техніки сил безпеки й оборони.

Крім того буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро (Київський річковий вокзал, Труханів острів).

В Одесі на зовнішньому рейді морського порту відбудеться урочисте проходження бойових кораблів і суден, а також пройде проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

Крім того, 23 серпня відбудеться установчий саміт Кримської платформи, а також пройде перший форум соціально-гуманітарного напряму Саміт перших леді і джентльменів на території Національного заповідника Софія Київська.

Як ми повідомляли, нещодавно міністри Кулеба та Ткаченко розповіли, як Конституція Пилипа Орлика потрапить в Україну на 30-річчя Незалежності.

Фото: Фейсбук