Проект буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та нерухоме майно.

У низці населених пунктів Київщини вже відзняли частину матеріалу в рамках спільного проекту Міністерства внутрішніх справ та експертів Google з оцифрування наслідків вторгнення росії. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко, повідомляє “Укрінформ”.

Зараз найближчі міста до Києва: Ірпінь, Буча, Гостомель, Стоянка, Горенка – ми там вже частину матеріалу відзняли… І зараз ми якраз ведемо роботу над тим, щоб масштабувати цю роботу, бо, на жаль, обсяги, які нам необхідно зафіксувати, досить значні і географія їх широка. Це і Сумська, Чернігівська області. Це ті місця, де є змога зараз проводити цю роботу. Крім того, ще є частина таких міст і містечок, де ми зараз таку роботу провести не можемо, але маємо бути готовими до них“, – сказав Бондаренко.

Він зазначив, що панорами зруйнованих будинків, доріг, інфраструктури можна переглянути на картах Google.

За його словами, проект буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та своє нерухоме майно. Окремо планується створити сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні.

Фото: Фейсбук