"Віктор Володимирович не порушував жодних законів" — стверджує Марченко.

Дружина затриманого нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко виступила із відеозверненням до президента Володимира Зеленського.

«Прошу вас негайно вжити заходи для звільнення мого чоловіка, якого незаконно утримує СБУ. Віктор Володимирович не порушував жодних законів та не виїжджав з країни. Він завжди виступав за мир, діалог та згоду в Україні. Немає жодних сумнівів, що мого чоловіка переслідують з політичних мотивів. Його життя має бути у безпеці» —  сказала Марченко.

Зауважимо, що майже одночасно Марченко опублікувала ще одне звернення — до президента Туреччини Реджепа Ердогана. Його Марченко зробила в паранджі. Частина її звернення варта уваги:

Как говорят в Турции, хороший друг познается в черный день. В мою семью, ко мне, к нашим с Виктором детям пришел черный день. Я очень боюсь за жизнь Виктора (…) Прошу вас использовать свое влияние для освобождения моего мужа, Виктора Медведчука” — сказала Марченко, частину звернення промовивши турецькою.

В Кремлі тим часом прокоментували можливість обміну Медведчука на українських полонених. Секретар путіна песков заявив, що не впевнений, що Медведчуку це потрібно, повідомляють “РИА-Новости”.

Медведчук не є громадянином Росії. Він не має жодного відношення до спеціальної військової операції. Ми взагалі не знаємо, чи хоче він сам якоїсь участі Росії у вирішенні цієї пасквільної щодо нього ситуації“, – сказав Пєсков.

Нагадаємо, СБУ нещодавно конфіскувала майно фірми Марченко на користь ЗСУ, а самого Медведчука поанують спершу допитати, а потім обмінювати.

Фото: Фейсбук