Вибори у Києві все ближче.

Майбутній кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський заявив, що чинний міський голова Віталій Кличко вкрав у нього телефон.

Про це він сказав у відеозверненнi, яке оприлюднив через Facebook. За словами Пальчевського, інцидент стався у ресторані, де «постраждалий» відпочивав з друзями.

Отдай телефон, воришка Кличко!!!

вор Кличко, отдай телефон! видео будет

Опубліковано Андрей Пальчевский Вівторок, 15 вересня 2020 р.

«Поверни телефон, який ти вчора вкрав зі столу, за яким я сидів з компанією… швидко підбіг, вихопив його у офіціанта і сказав що передаси» — розповів Пальчевський і долав, що телефон йому ніхто не повернув і що він написав заяву в поліцію.

Натомість Віталій Кличко сьогодні вранці по-іншому описав те, що сталося. У своєму Facebook міський голова виклав фото телефона і написав, що “супутниця Пальчевського” його нібито забула в ресторані.

Містичні історії старого Києва…Гуляв ввечері на Ярославовому валу. Побачив у кафе одну цікаву парочку.. Коли…

Опубліковано Віталієм Кличком Понеділок, 14 вересня 2020 р.

«…кафе зачинялося і вибіг на тротуар офіціант в пошуках клієнта, що забув телефон. І довірив мені, як меру міста, відшукати власника. Дедуктивним методом встановив, що це телефон супутниці Пальчевского» — написав міський голова. Щоб повернути телефон Кличко порадив Пальчевському звернутися на лінію 15-51.

Що насправді сталося у тому ресторані, і чи сталося взагалі — невідомо.

Нагадаємо, сьогодні ми писали про те, що Андрій Пальчевсьикий перед виборами міського голови почав регулярно зустрічатися з політтехнологом столичного забудовника і депутата ОПЗЖ Вадима Столара.

Фото: фейсбук