Інцидент стався в супермаркеті АТБ на Солом'янці.

Історію скандалу з касиром мережі супермаркетів АТБ розповіла киянка Наталія Нежура.

За її словами, інцидент стався в АТБ, що на вулиці Героїв Севастополя, 10, ще 27 квітня з її мамою, яка пішла в магазин по продукти зі своїм онуком – сином авторки допису.

Підійшли на касу, а її й питають, чи потрібен пакетик? Спочатку мама якось автоматично сказала так, та одразу з ж попросила не давати і вибачилась. На що їй з моєю дитиною сказали: “Блядь, за*бала“, – описала киянка історію на своїй Facebook-сторінці.

Від такого її матір була в шоці, і син теж. Жінка попросила касира вибачитися за нецензурну лексику при дитині.

“На що касир їй знову відповів “Іді атсюда, пока нє пєрє*бал”. Мати, розуміючи, що має відповідальність перед онуком, підійшла до охоронця, який ловив ґаву, й сказала, щоб заспокоїв, бо наступного разу викличе поліцію. Те непорозуміння кивнуло головою. От скажіть, мені йти з чим? З сокирою чи з сокирою?“, – дивується пані Наталя.

Жінка пише, що її син досі розпитує, що означає “пере*бать бабушку”?

АТБ, я йду до вас і до касира, який в чеку підписаний Яланський А.В.”, – зазначила жінка.

Сьогодні, 29 квітня, вона повідомила, що її публікацію про АТБ добре розповсюдили в соцмережі. Однак реакції адміністрації мережі супермаркетів досі не надійшло.

Kyiv Media намагається отримати коментар мережі АТБ про цю ситуацію.

Однак зауважимо, що ще 31 березня ми зверталися до адміністрації мережі щодо екологічності пакетів, які нещодавно почали видавати на касах супермаркетів. Зокрема, у запиті йшлося про нові пакети з позначкою “OK compost”, які продаються у київських супермаркетах АТБ. Але екологи прокоментували, що ці пакети не можна передати на компостування, адже в Україні немає відповідних технологій. Тож такі заходи можна назвати “грінвошінгом”. Ми запитали у мережі АТБ, як вона може це прокоментувати і чи є в неї якісь екологічні рішення з приводу утилізації таких паккетів. Проте відповіді ми досі не отримали.

Фото: Фейсбук, скріншот