Юристи радять першими йти до суду, не чекаючи компенсацій від підрядника.

Внаслідок падіння трьох стовпів на Шулявському шляхопроводі 15 груд6ня постраждало 9 автомобілів. І хоча винуватця інциденту знайшли, юристи радять не чекати відшкодувань, повідомляє «Сьогодні».

Зокрема, для початку радять отримати експертизу про характер пошкодження автомобіля. Так зробив один із потерпілих киян Андрій Хорєв. Його Mercedes постраждав чи не найбільше, а в станції технічного обслуговування за ремонт машини киянину нарахували 150 тисяч гривень.

«Спочатку впали дроти на дах, зчесали фарбу. Удари, пошкодження і вм’ятини, ось удар від стовпа, який вибив скло, частина ще в салоні. І ось ще удари по крилу, по багажнику, розбите бокове дзеркало і в принципі по всьому цьому боці», – розповідає потерпілий Андрій Хорєв.

Влада Києва, зокрема і мер Віталій Кличко, зазначив, що підрядник повинен відновити опори на мосту та відшкодувати завдані автомобілістам збитки.

Юристи вважають, що процес цей може бути досить тривалим, тому радять самотужки позиватися щодо відшкодування. Шансів програти – жодних.

«Краще витратитися на юристів, адвокатів і запустити цей процес швидше, не чекати, поки слідчий це розгляне, тому що справа може і не дійти до суду з різних причин», – каже юрист Павло Богомаз.

В Інституті Патона пояснили, що стовпи на Шулявському мосту впали через заводський брак.

Нагадаємо, напередодні Нового року у Києві встановили нові стовпи на Шулявському шляхопроводі.

Фото: Фейсбук