За його словами, всі столичні лікарні, які приймають хворих на коронавірус, забезпечені необхідними ліками та захисними засобами.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» в п’ятницю, 25 вересня.

Кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус та направлення від сімейного лікаря, в лабораторіях комунальних медичних закладів столиці тести роблять безкоштовно.

Сьогодні кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, і має направлення від сімейного лікаря, тести в комунальних медзакладах столиці роблять безкоштовно», – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що всі столичні лікарні, які приймають хворих на коронавірус, забезпечені необхідними ліками та захисними засобами.

Віталій Кличко підкреслив, що місто заздалегідь підготувалося до можливих варіантів розвитку ситуації з розповсюдженням вірусу.

У Києві в лікарнях сьогодні перебувають більше тисячі хворих на коронавірус. Місто підготувало понад 2 тисячі ліжок для прийому таких хворих. Якщо буде потреба, ми готові розгорнути до 11 тисяч ліжок в медзакладах нашого міста»,  – заявив мер.

Він додав, що в Києві сьогодні найвищий показник тестування в Україніпонад 250 тестів на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, з 7 вересня Київський лабораторний центр МОЗ припинив надавати платні послуги щодо обстеження на COVID-19 приватним особам.

Фото: скріншот відео