Сільський приватний будинок розташувався по вулиці Позняківській, 15.

Історію цього будинку опублікували у спільноті “Клуб корінного киянина“.

Ймовірно, цей будиночок був збудований ще у селі Позняки, а тепер це онойменний житловий район столиці, із низкою багатоповерхівок.

До 1970 років, село формально перебувало в межах Києва, проте крім заводу “Буревісник” та його гуртожитків, тут нічого побудовано не було. Але вже в кінці 1980-х починається масштабне будівництво методом гідронамиву, яке триває і понині. З кожним роком, від початкових Позняків залишається все менше і менше. На даний момент основна садибна забудова збереглася лише біля озера Жандарка – чекає свого зносу, враховуючи генплан забудови 2-го мікрорайону Позняків“, – йдеться в дописі.

Kyiv Media 

Проте мешканці 15-го будинку по вулиці Позняківській, якаповністю забудована новими висотками, вирішили не погоджуватися на знесення будинку в обмін на квартиру. І тепер ця хатка одна-єдина стоїть, схована в деревах поміж бетонних джунглів.

Kyiv Media 

Типовий для Полісся будиночок з різьбленими рамами … По сусідству освоюють землю під новий будмайданчик. І жителі вцілілого будиночка очікують, що після закінчення будівництва їх знову попросять дозволити його знести… Зрозуміло, ніякої архітектурної цінності будинок не має, він просто німий свідок того, як змінюється велике місто, поглинаючи все навколо себе“, – оповідається в історії.

Kyiv Media

Фото: Фейсбук