Перед цим перевізник заборонив мерії перевіряти 305 своїх маршруток на 26 напрямках.

Північний апеляційний господарський суд скасував ухвалу Господарського суду Києва в інтересах перевізника «Авен-Єзер». Про це повідомляє заступник голови КМДА Констянтин Усов у своєму Фейсбуці.

Як вказує Усов, «Авен-Єзер» «найбільший учасник картелю, який через найлояльнійший у світі суд заборонив мерії перевіряти 305 своїх маршруток, які возять киян по 26-ти напрямках».

Зі слів чиновника, за останні три з половиною місяці, коли діяли ухвали Господарського суду, в мерію надійшло 105 скарг на порушення стандартів перевезень і хамське ставлення до пасажирів на маршрутах, де були заборонені перевірки.

«Також нагадую, що саме цей перевізник не підписав із містом додаткову угоду про нові стандарти, гучно кричить про перерозподіл ринку на користь великих автобусів, є ініціатором глупуватих перфоменсів під мерією, брудних вкидів у медіа та іншого креативу. “Авен-Єзер” став п’ятим і останнім представником мафіозного маршруточного синдикату, чиї недолугі юридичні диверсії ми розбили у суді» — пише Усов.

Чиновник нагадує, що раніше аналогічні ухвали було винесено і щодо інших перевізників — «Ярославь-Авто», «Радонь», «Парк», «Універсал Транс» і «Авен-Єзер». Усов знову стверджує, що ці компанії пов’язані між собою.

«Це велика історія міста, на яку ми були змушені витратити МІСЯЦІ роботи. Так буває, коли хочеш змін, але велика і організована група їх дуже не хоче. Загалом за цей час до нас надійшло 581 скарга на проблемних перевізників. І сьогодні я радий повідомити, що по кожній з них буде проведена ретельна перевірка» — вказує Усов.

Рейди інспекторів Комунальної служби перевезень на відповідних маршрутах почнуться вже найближчим часом, пообіцяв Усов.

Зауважимо, що раніше Усов писав, що позови до судів від вказаних компаній-перевізників нібито писав один і той самий юрист, колишній працівник КМДА.

За словами чиновника, цими компаніями володіє єдина група осіб, «пов’язана прямим родством, історією взаємного хрещення дітей, системою спільного капіталу, єдиним менеджментом і єдиним центром прийняття рішень». Конкретних імен Усов не називає, хоча вказує на «старшого партнера» усих згаданих перевізників.

Фото: Фейсбук