Попереду додаткова сесія незалежного оцінювання.

Найбільше випускників цьогоріч зареєструвалися на іспит з української мови, а також математики, історії України, англійської мови та географії. Про це у прямому ефірі програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» розповіла директорка Київського центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

Деякі учасники оцінювання вже подали апеляції на результат. Апеляцій на рішення не реєструвати учасників на ЗНО було менше 10.

«Маємо перші апеляції на результат з хімії, але їх учасники оцінювання мають подавати до Всеукраїнського центру оцінювання якості освіти (…) В останні роки ми маємо значно менше 2% апеляцій, у нас не є такими катастрофічними саме апеляційні звернення на результат» — зазначила Сакаєва.

Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 29 червня і завершиться 14 липня. Зараз триває реєстрація на додаткову сесію.

Розмежування ДПА та ЗНО у цьому році призвело до зменшення явки, каже представниця центру.

«Це зменшило явку учасників (…) математику, завдання рівня стандарту, обирали лише як предмет ДПА — явка на нього в Києві склала 21%. А от математика, яка потрібна була щоб подати результати на вступ до внз, ми мали явку більше 86%. Ми очікували що буде більш катастрофічна неявка» — зазначила Сакаєва.

Найменша явка була на біологію — з’явилися лише 73% учасників.

Нагадаємо, молодь із тимчасово окупованих територій України зможе до 29 червня подати документи для навчання на підготовчих курсах ЗВО.

Фото: Фейсбук