Йдеться про готель Ramada Encore Kyiv.

Відповідний дозвіл на відкриття залу ігрових автоматів або букмекерської контори державному Ощадбанку видала Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ).

Відкрити залу ігрових автоматів або букмекерську контору Ощадбанк зможе в київському готелі Ramada Encore Kyiv за адресою Столичне шосе 103, корпус 3. Площа приміщення становить 1008 кв.м. Готель Ramada Encore Kyiv має категорію «чотири зірки».

Заявку на отримання дозволу Ощадбанк подав 10 серпня. Рішення про схвалення документа ухвалили 16 серпня.

ДОПОВНЕННЯ:

Ощадбанку пояснив, що означає рішення Комісії та заявив, що не має жодних планів відкривати зал з азартними іграми в Ramada Encore Kyiv. Банк звернувся за відповідним дозволом на прохання орендаря, пише НВ.

«В Ощадбанк звернувся оператор 4-зіркового готелю Ramada, який орендує (з правом викупу) будівлю, що належить банку з проханням отримати у відповідній комісії сертифікат приміщення», — заявили в держбанку.

А сертифікацію зараз може отримати тільки власник приміщення, яким є саме Ощадбанк. Сам банк не планує вести будь-яку діяльність, яка стосується організації азартних ігор.

«Приміщення є непрофільним активом банку, яке він отримав на баланс в рамках фінансової реструктуризації проблемного позичальника. Приміщення знаходиться в оренді з правом подальшого викупу, і саме орендар планує організувати на його базі гральний заклад», – сказали в Ощадбанку.

Раніше ми писали, що нове казино, що відкриють в київському готелі “Прем’єр палац”, поповнило бюджет на 72 млн. Саме стільки коштувала ліцензія на провадження діяльності.

Фото: Фейсбук