Жарт породив безліч мемів. Пропонуємо насолодитися їхнім переглядом.

У мережі продовжують реагувати жартами після погроз президента росії володимира путіна та його наближених про готовність нібито “вимушеного” застосування “при необхідності” ядерної зброї під час вторгнення російських військ в Україну.

Пост користувачки Твіттеру, опублікований 22 вересня, привернув увагу великої кількості людей і породив безліч мемів. Користувачка написала про існування столичної спільноти, учасники якої спілкуються у Telegram-чаті та мовляв вирішили у разі ядерного вибуху зібратися разом в українській столиці на горі Щекавиця, щоб влаштувати оргію. Чатик всього за кілька днів виріс до 10 тисяч користувачів і став закритим – доступ можливий лише за запрошувальним посиланням. 

Жарт про оргію на Щекавиці став трендом – у мережі зявилось безліч мемів, на темі активно хайпують SMM-ники українських брендів. То ж пропонуємо вам добірку кращих фотоколажів без зайвих коментарів.

Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media Київ Media

Фото: мережа