Підставою для захоплення нібито є рішення суду.

В культурному центрі «Арт-Причал» на вулиці Набережно-Хрещатицькій у Києві відбулась зміна орендаря. Про це напередодні заявив заступник директора ТОВ «Голосіївська інвестиційна компанія» Дмитро Пшеслинський в ефірі «Громадського радіо».

За його словами, о 5 ранку 9 червня до приміщення прийшли молоді люди у балаклавах, виставили охоронця і зайняли приміщення. У приміщенні вже начебто навіть змінили замки.

«Арт- причал — це підмостовий простір Новогаванського мосту, там КМДА по конкурсу залучила нас як інвесторів до облаштування арт-галереї і по факту цей простір є комунальною власністю міста, а люди прийшли з якимось рішенням суду і стверджують, що це приміщення має адресу, якої в Києві не існує, департамент архітектури дав нам таку відповідь, нас виставили, ніби вони тепер власники», — каже Пшеслинський.

Також він додав, що молодики прийшли до приміщення із рішенням суду, в якому йдеться про те, що «одна компанія винна іншій 348 тисяч гривень і суддя вирішив стягнути ці кошти з компанії; компанія називається ТОВ “Ордер Прайм”, зареєстрована у Одесі, а приміщення, яке ніби їм належить за електронним реєстром на нерухомість зареєстроване у Києві».

«У цьому рішенні суду не вказано навіть їхнє фальшиве приміщення, адреса, взагалі нічого не вказано, але вони якимось чином внесли у електронний реєстр майнових прав це приміщення, якого нема. Зараз вони стверджують, що це їхнє приміщення, хоча їхня і адреса, і наша ніяк не співпадають. Ми викликали поліцію, ми розраховували, що поліція звільнить нам це приміщення, поліція на словах признала, що ми дійсно там проводимо законну діяльність, але вони не мають права силовим шляхом проникати та виселяти звідти людей, ми пишемо заяву і готуємо пакет документів для поліції і після цього буде прийняте рішення», — зазначив представник центру.

У прес-службі КМДА, у відповідь на запит KyivMedia, повідомили, що у міста чинний договір оренди з ТОВ «Голосіївська інвестиційна компанія», він був підписаний у 2013-му. Компанія на даний момент є єдиним орендатором території. Договорів оренди з ТОВ “Ордер Прайм” у міста немає.

Редакція KyivMedia намагається отримати коментарі у поліції Києва.

Нещодавно повідомялося про рейдерське захоплення офісного приміщення на Подолі.

Фото: Фейсбук