Йдеться про винний бар "Соска" на Хорива та сочисочну "Соси...сочна...я" на Сагайдачного.

Одним із перших увагу на нові заклади звернув київський активіст, співзазсновник локації “Самосад” на Подолі Руслан Хаврюта.

Звернув увагу на цей неймінг й одеський ресторатор Алекс Купер (ресторан “Молодость”, OdessaFoodMarket та KyivFoodMarket), назвавши таке явище “оральною фіксацією”.

А блогер Сергій Кулик знайшов відповідний мем про те, як на його думку виглядає креативна команда, що вигадувала ці назви.

 

 

Про “демократичний винний бар”, Soska в якому продається вино з кранів, написало київське видання The Village. Виявилось, бар, що розташований на вулиці Хорива, відкрили керівниця Win Bar і співзасновниця львівського MAD Bars House Альона Наталенко разом з ресторатором Сергієм Мещеріновим. А провокативна назва була обрана навмисне:

Зрозуміло, що спершу з’являються інші асоціації, але ми закладали в назву тільки нашу любов до вина. Можна сказати, що ми її всмоктали з молоком матері. Тому в нашому випадку “соска” – це й провокація, і стьоб, і невід’ємна частина того, з чого починається наше життя“, – розповіла про неймінг співвласниця Альона Наталенко.

Що стосується закладу “Соси … сочна..я ……”, він розташувався в історичній будівлі на вулиці Петра Сагайдачного. Видання “БЖ” зазначає, що його теж відкрили відомі ресторатори, проте не вазали, хто саме. Причину “креативного” неймінгу закладу із сосисками у виданні не пояснили.

Фото: Фейсбук, скріншот