Відключення заплановане на 1 липня.

Оператор мобільного зв’язку «Інтертелеком» припиняє надання послуг у Києві та 12 областях України. Про це повідомляють клієнти компанії у соцмережах після того, як почали отримувати від неї відповідні повідомлення.

До переліку входять: Київ та Київська область, Вінницька, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

«У зв’язку з відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу, з 01.07.2021 компанія «Інтертелеком» повідомляє про припинення надання послуг», – йдеться у повідомленні.

Абонентам «Інтертелекому» в цих областях пропонують перейти в «Укртелеком», якому був переданий номерний ресурс; для цього користувачам пропонують надати актуальну контактну інформацію в особистому кабінеті. Зауважимо, що перед тим «Інтертелеком» повідомляв про обмеження надання послуг у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях.

Зауважимо, що компанії «Інтертелеком» скасували ліцензію на 4G, оскільки оператор не вніс за неї плати у розмірі 195 мільйонів гривень. Підприємство було зареєстроване у 1998 році, його штаб-квартира розташована в Одесі.

Фото: Фейсбук