Школи, дитсадки та лікарні отримують тпело після подання такої заявки до теплового підприємства.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Так, згідно із розпорядженням виконкому Київради, підписаного мером Києва Віталієм Кличком, вмикати опалення у столиці мали би почати із 1 жовтня у закладах соціальної сфери.

Як зазначив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва Дмитро Науменко, підключати заклади соціальної сфери у столиці вже почали. Але це відбувається після того, як заклад подасть відповідну заявку до теплового підприємства. На сьогодні такі заявки подали тільки кілька десятків закладів, а всього їх є 1,5 тисячі.

Дійсно розпорядження є. Усі технічні можливості запускати тепло у школах, садках медзакладах у нас є. Але ми робимо це після надання відповідної заявки від закладу. На сьогодні декілька десятків таких заявок вже надійшло до комунального підприємства “Київтеплоенерго” і вони, ц ізаявки,  вже задоволені”, – сказав Дмитро Науменко.

Додав, що заклад отримує теплі батареї протягом однієї доби після того, як подасть відповідну заявку до підприємства-теплопостачальника. Загалом усі півтори тисячі закладів соціальної сфери готові до початку опалювального сезону, що підтверджено відповідними актами готовності. Такі акти отримали 100% закладів освіти Києва.

Є кілька закладів, де ще тривають ремонтні роботи, але це питання одного-двох днів до їх закінчення“, – уточнив директор Департаменту.

Місто підготувалося до опалювального сезону на 100% ще минулої середи.

Зараз ми чекаємо настання температури 8 градусів тепла і нижче протягом трьох діб. А щодо соціальної сфери – чекаємо оці заявки, які готові задовольнити протягом доби“, – додав директор Департаменту.

Щодо житлових будинків, то ввімкнути опалення достроково можуть там, де так забажають співвласники будинків на зборах.

Фото: Фейсбук