Правоохоронці прийшли на прохання Міністерства освіти, яке розпорядилося перепідпорядкувати заклад Університету фізкультури.

Сьогодні вдень кількадесят спецпризначенців увійшли в приміщення Коледжу олімпійського резерву імені Піддубного разом з Олександром Москаленком – членом комісії з реорганізації коледжу від Міносвіти. Йдеться в сюжеті «Київ News Room» телеканалу «Київ».

Рейдери поламали паркан, виламали двері в головний корпус та в супроводі поліції зайшли всередину. Пишуть на сторінці коледжу в Facebook.
«Першими в коледж зайшли представники фейкової громадської організації «Стопцкорупція», за ними – представники ТОВ «ФК Арсенал Київ» та тітушки», — йдеться в дописі.
Наразі журналістів, працівників коледжу, та членів реорганізаційної комісії, всередину не пускають.
Призначений комісією з реорганізації Олімпійського коледжу імені Піддубного «уповноваженим комісії щодо управління справами» офіційного закладу Міністерства освіти і науки директор товариства з обмеженою відповідальністю ФК «Арсенал-Київ» Олександр Москаленко в компанії однодумців і під прикриттям правоохоронців увійшов у кабінет директора «для проведення інвентаризації закладу». За словами Москаленка, цьому процесу передувало створення комісії з інвентаризації. Жоден із представників коледжу про це не знав, стверджують там.
Студенти коледжу категорично проти, аби він став структурою Університету фізкультури. Оскільки в такому разі вони не зможуть отримувати дипломи про вищу освіту.

Нагадаємо, це вже третя спроба рейдерського захоплення в Олімпійському коледжі. Раніше правоохоронці вже приходили до закладу на прохання Міністерства освіти, яке розпорядилося перепідпорядкувати заклад Університету фізкультури.

Як повідомлялось, згідно з наказом тимчасового виконувача обов’язки міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Олімпійський коледж імені Івана Піддубного збираються підпорядкувати Національному університету фізичного виховання і спорту. У коледжі вважають, що такий крок здійснюється найперше в інтересах рейдерів і призведе до ліквідації єдиного в нашій державі закладу, в якому юні спортсмени мають змогу проживати, навчатися і системно тренуватися.

Фото: сюжет