Спорстменка та її наставник готуються починати ремонт в помешканнях.

Бронзовій призерці Олімпійських ігор в Токіо з вільної боротьби Ірині Коляденко вручили ключі від ще однієї квартири в Ірпені. Про це йшлося в сюжеті «ТСН».

Декілька днів тому ключі від нової квартири за олімпійську медаль Коляденко вручив губернатор Київщини Василь Володін, але спортсменка заявила, що це житло подарує своєму тренеру Володимиру Яременку. Коли Коляденко з наставником прийшли оглядати житло, їм подарували ще одну квартиру — цього разу ключі вручав мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Він розповів, що житло було придбане за допомоги місцевих підприємців.

Коляденко та Яременко в новій квартирі

Подаровані оселі в новобудовах, вони поки що не мають жодного ремонту. Маркушин заявив, що влада Ірпеня спробує виділити кошти на ремонт і Коляденко, і її тренеру — це питання невдовзі мають проголосувати на сесії міськради.

Наставник Коляденко Володимир Яременко розповів, що нині проживає з дружиною, тещею та маленькою донькою. Коляденко натомість зазначила, що буде йти до «золота» наступної Олімпіади.

Повідомляється також, що за бронзову нагороду Олімпіади від держави Коляденко отримала ще й 55 тисяч доларів.

Як ми повідомляли, Ірині Коляденко — 22 роки, вона родом з Житомирщини, живе в Ірпені, виступає у ваговій категорії до 62 кг. Після завоювання бронзової медалі в Токіо Коляденко заявила, що її мета в житті не змінилася — це «золото» Олімпійських ігор.

Фото: Фейсбук