Російські окупанти продовжують викрадати керівників українських громад. Тепер вони викрали голову Берислава Олександра Шаповалова та голову Голої Пристані Олександра Бабича.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

Вбивства, викрадення та тортури цивільних – ось, що робить російський агресор, що прийшов знищити Україну і українців. За час війни, з 24 лютого, окупанти викрали 11 міських голів та 8 інших посадовців муніципалітетів”, – заявив він.

Кличко наголосив, що викрадення сільських, селищних та міських голів, особливо у воєнний час, наражає на небезпеку всіх жителів громади. Адже все критичне управління, життєзабезпечення, ухвалення важливих рішень, від яких залежить доля мешканців громади, покладається на її голову.

“Окупанти вдаються до варварства, бо не можуть здолати нас. І не знають, що робити, коли українці їх зустрічають не з квітами а прокльонами і вимогами йти геть”, – сказав мер Києва.

Кличко звернувся до партнерів, міжнародних організацій, до мерів муніципалітетів країн Європи та демократичного світу з проханням докладати всіх зусиль, щоб допомогти Україні якнайшвидше подолати російську навалу. 

“Я ше раз підкреслю: Україна сьогодні б‘ється не тільки за свою землю і волю, а є форпостом свободи і миру в усій Європі. Слава Україні!” – наголосив він.

Фото: Телеграм