Декількох людей таким чином поранили, відомо і про загиблих.

Людмила Скакалова, фельдшер Бучанської підстанції екстреної медичної допомоги, розповіла, що росіяни під час окупації міста робили псевдовиклики, щоб вбивати медпрацівників. Про це вона розповіла “Еспресо”.

Людмила 27 років працює в екстреній медичній допомозі, увесь час пробула у Бучі під час окупації.

З її слів, у перші дні війни російські солдати робили псевдовиклики для медичних працівників, де за адресою на бригаду медиків чекав російський снайпер. На один з таких викликів мала їхати і вона.

Там сидів снайпер російський, але ми не виїхали. А другий був на бульварі Богдана Хмельницького, 10. Cказали теж що нібито там поранені, але ми не виїхали тому що жодного виклику не було на цю адресу. Росіяни спеціально робили провокації, щоб знищити медичних працівників (…) В нас водій поїхав з теробороною ніби на виклик, але їх з сином було поранено. А з тероборони чоловік — його було вбито” — розповіла жінка.

Коли медиків евакуювали — на базі місцевої лікарні створили гуманітарний штаб, у підвалах там ховалися люди. Увесь час Людмила пробула там. Надавала медичну допомогу пораненим, хоча і не зізнавалася окупантам, що медичний працівник.

Саму лікарню в Бучі розгромили буряти — необхідних інструментів не було.

Фото: Фейсбук