На місцях базування рашистів знаходять багато цікавих "артефактів".

Начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов у ефірі телемарафону розповів, що знаходили працівники поліції на територіях, де базувалися окупанти.

Зокрема, за його словами, було знайдено достатньо аналогової техніки, яка, як виявилося, досі активно застосовується “другою армією світу”.

Ми знайшли модель телефону ТА-57. Щоб ми розуміли, що модель 1957 року випуску і вони його використовували. Я думав, що просто там у Чорнобилі залишилося з 1986 року, бо дуже багато там історичних артефактів, але там є батарейка. От вони із цими телефонами, розумієте. Ніякої модернізації та забезпечення російської армії, як нам все життя показують на червоній площі, коли парадами ходять, там і близького такого немає”, – зауважує Нєбитов.

Також він розповів про те, що під час зачистки області знайшли документи, які доводять, що загарбники планували швидко захопити Київ. Зокрема на картах, які датуються 14 лютого 2022 року, було позначено низку важливих об’єктів, які планувалися для захоплення або знищення.

На цій карті ми точно бачимо плани ворога щодо півночі Київської області та заходу Київської області. Немає у нас (планів ворога – ред.) по півдню та сходу нашої області. Я впевнений, що там планували дії інших підрозділів збройних сил Росії, тому їм окремо надавався пакет з текою та вони відповідним чином її відкривали”, – сказав начальник поліції Київської області.

Також у поліції є списки осіб із командирами, виконавцями. Це здебільшого зведений загін Росгвардії, ОМОНа та СОБРа, також два окремих спеціальних загони – “Крепость” та “Орел”.

Оці підрозділи були відповідним чином озброєні, і я думаю, що вони здебільшого мали намір виконувати поліцейську функцію. Тобто, в їх розумінні, ті озброєні сили і сама армія Росії, яка заходила на нашу територію, повинна була перелякати все наше керівництво та всі наші Збройні сили. А поліцейські повинні були захопити усі ці об’єкти і створити так звані штаби та контролювати ситуацію та режим у нашому місті – Києві”, – припустив Нєбитов.

Також він додав, що військових у Росії від самого початку готували до можливого застосування хімічної зброї в Україні, адже на місці знайшли покинуті костюми хімічного захисту, зокрема, чоботи і плащі.

Фото: Фейсбук