ОАСК вкотре виніс скандальне рішення по забудові.

Окружний адмінсуд Києва дозволив проектування житлового комплексу біля нудистського пляжу на Оболоні. Про це йдеться в ухвалі судді ОАСК Сергія Каракашьяна від 4 вересня, пишуть «Наші гроші».

Мова про ділянку на вулиці Прирічна, поруч із затокою Собаче гирло, з боку Дніпра. Суд зобов’язав Департамент містобудування та архітектури КМДА надати містобудівні умови та обмеження (МУО) для забудови цієї землі.

Kyiv Media

Власником ділянки є ТОВ «Дженерейшн», яка купила її на торгах у 2017 році. У травні цього року компанія звернулася в Департамент із заявою про видачу МУО, однак отримала відмову через невідповідність намірів забудови вимогам Генплану. ОАСК скасував таке рішення Департаменту як незаконне, бо в ньому начебто «відсутнє будь-яке обґрунтування підстав відмови». При цьому суд вказав, що наміри фірми по забудові відповідають цільовому призначенню ділянки – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Загальна площа ділянки складає 5,73 гектара, а її вартість за даними Державного земельного кадастру складає 64,71 мільйона гривень. ТОВ «Дженерейшн» придбала її на торгах у 2017 році за 22 мільйона гривень орієнтовно.

Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Дженерейшн» є Ігор Мазепа, власник інвестиційної компанії Concorde Capital.