Після укладення договорів централізоване водопостачання для цих будинків будуть рахувати за новими тарифами.

Про це повідомляє «Київводоканал».

Так, на сьогодні 61 житловий будинок міста згідно з рішенням загальних зборів співвласників будинку обрав модель організації договірних відносин за формою індивідуального споживача.

«З квітня ми почали направляти мешканцям цих будинків бланки договорів для підписання та повернення других примірників до Київводоканалу. Цей етап є початком договірної кампанії зі споживачами усіх житлових будинків міста Києва, після закінчення якої при нарахуванні за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення будуть застосовуватися новий тариф та плата за абонентське обслуговування», – зазначає підприємство.

Після закінчення процесу укладання Договорів для споживачів вищезазначених житлових будинків плата за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення становитиме 17,78 грн на місяць на обслуговування одного абонента. А тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів багатоквартирних будинків у Києві – 25,38 грн (у т. ч. ПДВ 4,23 грн) за 1 кубометр:

  • 13,344 грн. (у т. ч. ПДВ 2,224 грн) за 1 куб. м водопостачання;
  • 12,036 грн. (у т. ч. ПДВ 2,006 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Фото: Фейсбук