Охоронець наздогнав хлопця на вулиці та побив.

Про це 24-річний Володимир Паненко розповів в своїх Інстаграм-сторіз, повідомляють ЗМІ. 

Інцидент стався в ніч проти 23 листопада в київському клубі Portum_сlub. За словами Володимира, вони вже вийшли з клубу та направлялися додому, але їх наздогнав охоронець та завдав кілька ударів в голову та живіт.

Володимир розповів, що при виході з клубу він запитав охоронців, чи можна взяти їх металошукач і жартома вдав, що обшукує друга, а потім повернув пристрій. І можливо це стало привідом для нападу.

І хоч обійшовся інцидент без серйозних наслідків, та сам Володимир та його друзі були глибоко обурені поведінкою персоналу закладу та закликали в соціальних мережах обходити його десятою дорогою.

Довгий час адміністрація клубу ігнорувала пости про цю скандальну подію. Але пізніше все ж таки зважилася відповісти другові Володимира, який написав їм у особисті повідомлення. Дії охоронця у клубі пояснили тим, що молодики пішли, не заплативши за коктейлі, які замовляли. І охорона вирушила “запитати за коктейлі”.

Володимир зазначив,  що буде писати заяву в поліцію, щоб охоронець, який його побив, зробив висновки з цієї ситуації. Він уже звернувся до громадської організації та чекає на консультації з юристом.

Фото: Новини.LIVE.