Викрадення підприємця сталося 1 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє проєкт Police Control Ukraine.

Зазначається, 1 жовтня 2020 року прямо в центрі Києва на вулиці Михайлівській співробітники СБУ підбігли до підприємця та заштовхали його до салону автомобіля “Volkswagen Т5”.

СБУшники забрали в нього ключі від квартири та IPhone. Після цього двоє СБУшників направилися до квартири, а інші продовжували утримувати чоловіка в авто. За допомогою погроз спецслужбовці отримали паролі від телефону.

У квартирі співробітники найкращої у світі спецслужби забрали два ноутбуки та планшет.

Після цього підприємця привезли до лісу поблизу Паркової дороги у місті Києві. Протягом 1,5 години його били тупими твердими предметами.

Згодом один із СБУшників почав вимагати 200 тисяч доларів. Підприємець відмовив, тому його відвезли до Шевченківського управління поліції в Києві. Там його утримували без фіксації факту арешту чи затримання.

Згодом у бізнесмена попросили 80 тисяч доларів. Він погодився та зателефонував дружині. Вона з електронного гаманця перерахувала на вказані СБУшниками реквізити 7 біткоїнів (BTC), які станом на день та час транзакції коштували 80 000 доларів.

Після цього старший оперуповноважений з Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБ України Волков B.C. склав рапорт про затримання чоловіка на Майдані Незалежності в Києві як особи, що перебуває у розшуку та потребує екстрадиції до Росії. Згодом чоловіка передали до Шевченківського управління поліції. Як він опинився на волі – поки незрозуміло“, – йдеться у повідомленні проєкту.

Під час слідства сукупно перевіряється причетність до скоєння вказаного правопорушення вісьмох СБУшників.

На сьогодні правоохоронцям оголосили підозри за фактом крадіжки криптовалюти, грабежу, поєднаного з насильством, викрадення людини та перевищення службових повноважень. Наразі вони відсторонені від посад.

Фото: policecontrolukraine