Приміщення паспортного сервісу змінили, щоб збільшити пропускну спроможність.

Про це повідомили в прес-службі Паспортного сервісу.

Біля станції метро «Осокорки». на проспекті М. Бажана, 1Е, майже 6 років поспіль працював Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ». Впродовж цього часу Центр здобува прихильність від клієнтів не тільки з Києва, а й містечок поблизу, котрі в комфортних умовах оформлювали тут закордонні паспорти, ID-картки, довідки про відсутність судимості, а також страхування, апостилювання документів й, навіть, могли за добу зареєструвати шлюб.

Із серпня 2016 року до цього сервісу звернулося майже 300 тисяч відвідувачів.

У понеділок, 26 квітня 2021 року, Центр обслуговування громадян переїхав до оновленого, більш комфортного й сучасного приміщення. Його нова адреса: проспект Миколи Бажана, 38, ТЦ «СLEVER», пов.2 (біля метро «Харківська»).

Рішення щодо переїзду та модернізації цього «Паспортного сервісу» керівництво ДП «Документ» аргументувало сталим попитом жителів лівого берега Києва та Бориспільського району Київської області. Пропускна спроможність нового Центру – більше 250 осіб на день, а це – близько 6 тисяч відвідувачів на місяць.

Щоб мінімізувати час перебування на оформленні в Центрі обладнали 11 фотокабін, одна з яких пристосована для обслуговування людей із інвалідністю.

Серед послуг нового центру й оформлення тимчасових і постійних посвідок на проживання для іноземців. Водночас на період карантину тут відбуватиметься оформлення паспорту у вигляді ID-картки усім громадянам, не зважаючи на місце їхньої реєстрації.

Центр працюватиме з понеділка до суботи. Актуальна інформація щодо змін у подальшому графіку – на сайті.

Раніше стало відомо, що кияни збирають кошти на порятунок лип на Подолі

Фото: Фейсбук