Зокреам, підозру оголосили міністру оборони рф сергію шойгу, керівнику росгвардії віктору золотову, спікеру держдуми в'ячеславу володіну та іншим.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора України.

Так, Медведєва викликають на 16, 17 та 18 травня до прокурора ОГП для участі у проведенні допиту як підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Шойгу на допит як підозрюваного викликають у ті ж дати. Зазначається, що він підозрюється у вчиненні такого самого кримінального правопорушення.

Повістки на допит спікеру Держдуми Росії В’ячеславу Володіну, голові Ради федерації Федеральних зборів Росії Валентині Матвієнко, керівнику Служби зовнішньої розвідки РФ Сергію Наришкіну, директору Федеральної служби безпеки Росії Олександру Бортнікову та директору Національної гвардії Росії Віктору Золотову сформовані на ті ж дати. Усі вони підозрюються у ч. 2 ст. 110 КК України.

Нагадаємо, українські правоохоронні органи раніше через повномасштабне вторгнення РФ в Україну порушили справи проти російських посадовців, які закликали, сприяли чи здійснювали такі дії.

Фото: Фейсбук