5-річний хлопчик втік від бабусі, коли та відволіклась на покупки в магазині.

Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.

Так, щодо хлопчика повідомлення надійшло на лінію 102: люди побачили 5-річну дитину, бавилась на дитячому майданчику без супроводу дорослих.

Прибувши на виклик, інспектори одразу стали на пошуки рідних та на одній із вулиць виявили бабусю, яка самостійно шукала онука. Жінка пояснила, що разом з дитиною робила покупки в магазині, але той від неї утік“, – зазначили поліцейські.

Подібна історія трапилась 20 травня в Дніпровському районі – патрульних викликали на вулицю Вільде, де заявниця повідомила, що зникла її 8-річна донька. Виявилося, що дівчинка вийшла зі школи, але рідні цього не помітили, і дитина пішла в невідомому напрямку.

Оперативно прибувши на виклик, інспектори вдалися до пошуків. Згодом надійшло ще одне повідомлення від водія маршрутки, який помітив дитину без супроводу дорослих у своєму автобусі. Патрульні доставили дітей до батьків та провели профілактичну бесіду, з метою недопущення таких ситуацій у майбутньому“, – підкреслили копи.

Додали, що про обидві події, які трапились, інспектори повідомили працівників ювенальної превенції.

Нагадаємо, нещодавно київська поліція розшукала батьків 8-річного хлопчика, який загубився в метро. Ця історія відзначилась сканадалом, оскільки виявилося, що з дитиною вдома мав бути батько, але адмінпротокол чомусь склали на матір. Згодом стало відомо, що батька негайно викликали на роботу, а мама не встигла вчасно повернутися додому.

Фото: Фейсбук ППК