Батько хлопця не проти, щоб його посадили за грати на 6 місяців "для перевиховання".

До мережі потрапило відео, як молоді хлопці розважаються  поруч  з немічною літньою жінкою. Один з  них направляє на неї щось схоже на пістолет, хтось погрожує кулаком, а ще  один нібито намагається вистрілити собі у скроню поруч  з головою жінки.

Підлітки, які так знущалися над пенсіонеркою, свої дії пояснити не можуть. Про це йшлося в сюжеті “ТСН”.

Відео до свого Instagram виклав Олександр  Скуба, один з підлітків, які були на відео.

“Їй же не було погано,  вона не розуміла, що відбувається. Для неї це було, як тварини бачать навколо себе і чисто інстинктивно якось реагують…”, – розповів хлопець.

Інший молодик із відео – Олег Мостовий.  Він нібито добре знає хвору жінку, адже вона колишня теща його рідного дядька.

“Коли ти з нею спілкуєшся, вона розуміє тебе, але не повністю. Щось розуміє, щось не розуміє. Можливо вона цю ситуацію теж не сприйняла, але по обличчю, звичайно, було видно, що їй страшно було. Але ж після знімання відео з нею все було нормально”, – зазначив Олег Мостовий.

До того ж хлопці запевняють, що пістолет був несправжній. І це ніби пістолет Едуарда, онука пенсіонерки, який доглядає за нею разом з матір’ю.

Як з’ясувалося згодом, один з хлопців до скандальних історій потрапляє не вперше. У лютому цього року Олександра Скубу розшукувала поліція. Йому тоді ще не було 18, а він  зник і  не виходив на зв’язок з батьками. Саме в цей  період  його  відрахували з третього  курсу транспортного коледжу.

Батько Сашка з родиною не живе років 15. Відео його не здивувало, він і так щодня вислуховує колекторів, бо його син набрав кредитів.

“Я не здивувався, але в суспільстві так не поводяться, він зі мною не бажає спілкуватися. Думаю, що час посадити на пів рочку до виправної колонії”, – додав батько Олександра Дмитро Скуба.

Підлітки, натомість, так і не змогли пояснити причину своїх дій. Проте повідомляти доньці пенсіонерки, поки що не наважились. “Не хочеться поки що псувати її настрій, хай вона сама про це дізнається”, – говорить Олег Мостовий.

Після скандального відео хлопці зняли вибачення, але думка суспільства про них не змінилася.

Нагадаємо, вчора у Telegram-каналі опублікували відео, як підлітки ціляться у голову жінці, імітують спуск гачка, а хтось із них регоче за кадром, вигукуючи: “Не стріляй”

Після цього у переписці в телеграмі один із кривдників хворої жінки заявив, що пістолет був несправжнім, а пенсіонерці байдуже на ситуацію.

Згодом, він опублікував відео з публічним вибаченням.

За фактом відео поліція відкрила кримінальне провадження. Хлопцям загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, арешт на строк до шести місяців, до п’яти років обмеження волі або до двох років позбавлення волі.

Фото: ТСН