Капітальний ремонт двоповерхових поїздів Skoda виконується за графіком,

Про це повідомив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

За його словами, укрзалізниця планує отримати перший з двох поїздів уже до кінця 2021 року, а другий — на початку 2022 року.

Усі роботи з ремонту виконуються в колаборації з Київським електровагоноремонтним заводом та заводом-виробником Skoda в Чехії.

Наразі триває ремонт кузовів, рам візків необмоторених вагонів, дахового обладнання, струмоприймачів, кондиціонерів, дверних систем, туалетів та системи водопостачання, внутрішньосалонного обладнання, приладу безпеки, радіостанції, систем управління та ін.

Буде модернізовано систему відеонагляду, а прожектори та освітлення салону стануть світлодіодними. Для зручності пасажирів також буде додано розетки з USB-роз’ємами.

Серед варіантів маршрутів, на які планують задіяти ці поїзди:

  • Київ — Харків — Київ
  • Київ — Тернопіль — Київ
  • Київ — Вінниця — Київ.

Остаточний вибір буде оголошено після завершення ремонту та випробувального рейсу першого електропоїзда

До слова, поїзди Skoda EJ675 було придбано ще перед чемпіонатом з футболу Євро-2012. З того часу їх повноцінний капітальний ремонт не проводився. Зазначені електропоїзди є двосистемними (курсують електрифікованими ділянками на постійному та змінному струмі), кожен складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць, з них 46 — першого класу, 590 —другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км/год.

Нагадаємо, на Великдень і травневі свята Укрзалізниця запланувала 11 додаткових поїздів.

Фото: facebook