Забіг відбудеться 17 квітня, у Всеукраїнський день довкілля, на ВДНГ. Учасникам вручать медалі з переробленого пластику.

Про це йдеться на сторінці події No Waste Run 2021.

Девіз екоакції – “Біжи заради планети”. Під час забігу збиратимуть гроші на новий культурний об’єкт “Україна Без Сміття”, що популяризуватиме культуру роздільного збору відходів. Новий простір УБС включатиме в себе музей, майданчик для no-plastic no-cruelty фермерського ринку та простір для арт-заходів.

“Приходь на ВДНГ і біжи свої 2,5 чи 10 км, щоб проявити свою любов до планети… На тебе чекатиме справжній офлайн-забіг без відходів! Буде круте стартове містечко, фан-зона й атмосфера бігового свята“, – йдеться в описі заходу.

Охочих просять приходити зі своєю пляшкою для води, щоб не створювати зайві відходи. Також можна принести свої відсортовані чисті й сухі відходи, щоб безкоштовно здати на переробку.

Безкоштовно зареєструватися та взяти участь у забігу потрібно на платформі kindchallenge.net, де кожен учасник повинен створити свій профіль. Під час реєстрації потрібно серед благодійних фондів обрати “Україна Без Сміття”, а серед переліку забігів – No Waste Run 2021 – 17.04. Там же робитимуться благодійні внески.

Перекажи на власну кампанію будь-яку суму від 500 грн. Твій благодійний внесок = реєстраційний збір на забіг“, – повідомляється описі події.

Також можна розказати друзям про ініціативу у соцмережах, зібрати більше коштів для УБС та готуватися до забігу на 2,5 або 10 км. Учасники забігу отримають особливі медалі – із переробленого пластику.

Хочеш взяти участь у забігу зі свого міста чи іншої країни? Без проблем! Виконай ті ж умови, пробіжи 17 квітня свою дистанцію з будь-якої точки та отримай медаль поштою. Більше інформації тут: http://kindchallenge.tilda.ws/nowasterun2021“, – повідомляють організатори.

Нагадаємо, благодійно-спортивний захід “Забіг під каштанами” цьогоріч відбудеться у Києві 30 травня і пройде у 2 форматах.

Фото: Фейсбук