Реагуючи на цю ініціативу, Кличко дав протокольне доручення про підготовку проекту відповідного рішення міськради.

У Київраді пропонують одну зі столичних вулиць найменувати на честь Олександра Омельченка, який багато років керував містом та розвивав його.

Відповідне клопотання на засіданні Київради зачитав депутат Володимир Яловий, який багато років був заступником Омельченка, коли той очолював місто.

“Я прошу на честь Олександра Омельченка – Героя України, почесного громадянина міста Києва, заслуженого будівельника України, екс-мера, народного депутата і депутата Київради багатьох скликань – найменувати одну з вулиць нашого міста та увічнити пам’ять Олександра Омельченка. Це буде символічним знаком належної шани за віддані ним зусилля на добробут киян та розбудову столиці”, – сказав Яловий.

Він попросив міського голову Віталія Кличка доручити профільним структурам і підрозділам КМДА підготувати за цим клопотанням відповідний проект рішення Київради.

Реагуючи на цю ініціативу, Кличко дав протокольне доручення про підготовку проекту відповідного рішення міськради.

Нагадаємо, 25 листопада, помер колишній мер столиці Олександр Омельченко. Йому було 83 роки. Від 1996-го до 2006 року Омельченко був головою КМДА, кияни двічі обирали його мером.

Він хворів на коронавірус. Раніше син екс–мера розповідав журналістам, що батько дихає з допомогою кисневої маски, перебував при свідомості і навіть починав розмовляти.

29 листопада екс-мера поховали на Байковому кладовищі.

Фото: facebook