На офіційному сайті фестивалю пишуть, що Софія Ротару має виступати в Сочі 19 та 23 серпня - за день до виступу в Києві.

Анонс виступу співачки Софії Ротару у рамках фестивалю “Нова хвиля” в російському Сочі розмістили на сторінках фесту в соцмережах.

На офіційному сайті фестивалю вказано, що Софія Ротару, серед інших артистів, виступати 19 та 23 серпня – тобто за день до концерту до Дня незалежності України в Києві в якому вона заявлена.

Хоча наближені до співачки джерела щапевнили, що вона вийде на сцену в Сочі лише в день відкриття фестивалю – 19 серпня.

Цікаво, чи вплине цей факт на зміну в концертній програмі, яку Офіс президента Володимира Зеленського готував до 30-річчя української незалежності.

Нагадаємо список учасників концерту на “Олімпійському” 24 серпня:

Kyiv Media

Додамо, що українка за походженням Софія Ротару, неодноразово ставала героїнею скандальних  матеріалів. Зокрема, вона неодноразово виступала у Росії. Детальніше про це у своєму відео розповів активіст Сергій Стерненко.

Вчора стало відомо, що концертна компанія скасувала “альтернативний” виступ гурту Green Grey в ЦУМі на День Незалежності і відмовилась від подальшої співпраці. Раніше гурт виключили зі списку артистів, що виступлять на “Олімпійському”. Причина – образливе відео учасника гурту Муріка на адресу української мови.

Фото: скріншот