Київські педагоги на рівні інших регіонів мають найвищий рівень вакцинації.

Відсьогодні школярі та студенти Києва повертаються за парти та в аудиторії. Про те, чи усі школи повернулися до очного навчання, та яка ситуація з вакцинацією працівників закладів освіти у Києві в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ” розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. 

Відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС у столиці відновлюється очне навчання для усіх освітніх закладів. Це стало можливим, бо захворюваність поступово знижується як і рівень госпіталізації хворих на COVID-19. Окремі класи можуть бути відправлені на он-лайн навчання, якщо хтось з учнів захворіє на КОВІД-19, рішення про це прийматиме директор навчального закладу.

За його словами, на сьогодні майже усі столичні школярі повернулися до очного навчання. Він зауважив, що усі працівники, які працюють у закладах освіти з дітьми пройшли вакцинацію. До того ж, усі школи крім однієї перейшли на очне навчання.

“Тому всі школи відкриті, окрім однієї у Солом’янському районі, школи №221, яка не працює з причин прориву тепломережі. Однак за сьогодні-завтра цю проблему вирішать. Всі інші школи відкриті з сьогоднішнього дня”, – зазначив Валентин Мондриївський.

Він зауважив, київські педагоги на рівні інших регіонів мають найвищий рівень вакцинації за останні півтора місяці.

“Лише одна десята відсотка (0,1%) відсторонених від усіх працівників закладів освіти  у місті Києві. Але якщо вони хочуть повернутися до роботи, то їм потрібно просто вакцинуватися. Ніхто нікого не звільняв”, – додав заступник мера Києва.

І хоч на сьогодні заклади освіти у місті Києві повернулися до очного навчання, але якщо рівень захворюванності дітей буде зростати, то школярів можуть знову повернути на дистанційне навчання.

Фото: pixabay