МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників.

Після успішного тестування модуля  МОН стало підключати школи до безкоштовних е-щоденників та журналів. Повідомляє прес-служба в Facebook.

Школам пропонують підключитися до модуля E-Journal. Він є частиною модернізованої державної системи АІКОМ. Водночас ті школи, які вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними.

Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним.

E-Journal збиратиме дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформація буде вноситись вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.

Батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.

Щоб підключитися до E-Journal заклад освіти має зробити чотири кроки.

До слова, за перші дні роботи сервісу до нього підключилися понад 100 шкіл.

Наразі заклади вищої освіти та професійно-технічної освіти звернулися до Інституту, аби також використовувати  електронні щоденники та журнали.

Нагадаємо, в 2021 році столичні школи повністю перейдуть на роботу в «Електронному класному журналі».

Фото: unsplash