Помаранчевим підсвятять Парковий міст через Дніпро та Арку дружби народів.

У столиці з нагоди Міжнародної соціальної акції «16 днів проти гендерного насильства» з  17:00 до 22:00 підсвітять Парковий міст через Дніпро (Пішохідний міст) та Арку дружби народів помаранчевим кольором.

Ініціативу Представництва Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в України щодо підсвічення моста та арки підтримали в КМДА.

«Помаранчевий колір — колір надії — обраний кольором глобальної кампанії „Orange the World: 16 днів активізму проти гендерного насильства“, що започаткована ООН у 1991 році. Цей колір символізує більш яскраве майбутнє, вільне від насильства проти жінок та дівчат, як єдину символіку заходів в рамках кампанії по всьому світі», — зазначили у Представництві ООН Жінки в Україні.

Нагадаємо, акція “16 днів проти насильства” проводиться щорічно за ініціативи Першого всесвітнього інституту жіночого лідерства з 1991 року. Україна приєдналася до акції у 2001 році. Акція проходить з 25 листопада по 10 грудня.

У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня — Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня — Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю, 5 грудня — Міжнародний день волонтера та інші.

Фото: Фейсбук