Якщо власник квартири особисто не надасть документи про дозвіл на ремонтні роботи, керуюча компанія звернеться до відповідних структур.

Про це розповів директор КП Керуючої компанії Шевченківського району Дмитро Савченко в ефірі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

За його словами, керуюча компанія не має повноважень прийти особисто до квартири з перевіркою. Проте якщо власник квартири особисто не надасть документи про дозвіл на ремонтні роботи, керуюча компанія звернеться до відповідних структур.

“До нашої компетенції не входить перевіряти такі речі. Є органи, які надають дозволи або ще інші дозвільні документи. І це входить в їх компетенцію перевіряти. Зокрема, це Держархбудконтроль, Депарамент охорони культурної спадщини. До нашої компетенції це не входить і в квартиру ми можемо потрапити лише в разі надання дозволу власнику”, – прокоментував очільник керуючої компанії.

Натомість в ЖЕК будинку розповіли, що власник їм повідомив, що надасть необхідні документи, коли з`явиться Інтернет. Через падіння в будинку пошкодилися кабелі, тому там також немає світла.

Ремонт в квартирі поверхом вище наразі припинені.

“Майстер ЖЕКу повідомила, що складе акт, їй потрібен поверхневий план, аби визначити та скласти кошторис на ремонт. Хто робитиме ремонт – невідомо”, – розповів власник постраждалої квартири Олександр Шимко.

Власник також додав, що не прибирає наслідки ремонту в квартирі зверху, аби адвокати змогли подивитися та поговорити в подальшому про компенсацію.

Сусідом зверху є громадянин Італії. За словами сусідів, ремонт почали близько місяць тому. Також вони розповіли, що 7-8 років тому в квартирі, яку придбав італієць, була пожежа. І можливо, через це там були необхідні такі роботи.

Адвокат власника повідомив, що вони готові компенсувати ремонт та лікування. Також він зауважив, що вони не зносили стін, а лише укріплювали старі балки. В одній частині квартири балки були дерев`яні, а в іншій була монолітна плита. І вони отримали дозвіл на ці роботи.

Як згодом з`ясували журналісти, в жінки, на голову якої впала брила зі стелі, лікарі констатували струс мозку. Наразі в неї підвищена температура. Вона буде в медзакладі ще декілька днів.

Нагадаємо, вчора на Саксаганського жінці на голову обвалилася стеля через ремонт у сусідів.

Фото: Київ ТБ