Обухівець чекає безвітряної погоди, щоб знову потішити містян смаколиками.

Нещодавно в Обухові, що на Київщині, чоловік у костюмі Санта-Клауса літав на мотораплані та розкидав для малечі цукерки.

Чарівником виявився місцевий житель Олександр Конош. Із ним поспілкувалися журналісти програми «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Санта-Клаус на мотопароплані став справжнім символом свята для обухівців.

Олександр Конош весь 2020 рік працював логістом, а перед Новим роком вирішив стати обухівським Санта-Клаусом. Розповів, що до польоту особливо не готувався. Дістав із шафи новорічний костюм – і злетів.

«На просторах Інтернету побачив, як парапланеристи з іншої країни роблять щось аналогічне. Подумав, а чому б і ні», – розказав Олександр.

Під час свого легендарного польоту розкидав із неба цукерки. Одній знайомій дівчинці скинув подарунок.

«Це і є одна з ідей, що можна ще зробити – невеличкі презенти», – розповів обухівський Санта.

Польоти на мотопароплані для чоловіка – улюблене хобі, яким займається вже 10 років.

На цьому транспорті можна пролетіти до 5 годин на одному баку. Двигун такий, як у мотоцикла. Швидкість – близько 50 км/год.

Щоб злетіти в небо – необхідно трохи пробігти.

«При штильових умовах – це десь метрів 20. Якщо є зустрічний вітер невеличкий, то зліт може бути до 10 метрів», – пояснив Олександр.

Однак щодня літати над Обуховим чоловік не може, чекає безвітряної погоди.

У перші дні нового року Олександр планує знову одягти костюм Санти та потішити містян смаколиками та подарунками. До того часу чоловік також хоче свій транспорт яскраво підсвітити.

Фото: скріншот із відео