Відновити роботу частини центру планують в серпні.

Збитки від ракетного удару по київському ТРЦ Retroville (стався 21 березня) складають щонайменше 60 мільйонів євро. Про це повідомив комендант торгового центру Юрій Дідовець у коментарі телеканалу «Інтер».

«Відсутня будівля басейну, СпортЛайфа. Зруйновані колони, зруйновані панельні перекриття. Найбільше загиблих саме в цьому місці ми знайшли» — розповідає він.

За словами Дідовця, фахівці вважають, що ТРЦ можна відновити, адже деякі елементи конструкції збереглися. Відновити роботу частини центру планують в серпні, однак повне відновлення буде коштувати дорого.

«Це абсолютне диво, що збереглися крихкі елементи — як стеля, фонтан, фасад (…) За попереднім підрахунком, збитки ТРЦ Retroville від ракетного удару російської федерації складають 60 мільйонів євро. Але це дуже попередні оцінки» — розповідає він.

На місці розбитої частини ТРЦ власники організували імпровізований музей — сюди притягнули спалену техніку рашистів.

«Представлені російські автомобілі «Тигр». Вони дуже хотіли потрапити в Київ, ми їм таку можливість забезпечили. Але частинами» — каже Дідовець.

Як ми писали, 21 березня російські фашистські війська завдали ракетного удару по ТРЦ Retroville, загинули 8 людей.

Пізніше з’ясувалося, що навідником для росіян був блогер-тіктокер Павло Артем’єв, який оприлюднив фото військової техніки ЗСУ біля ТРЦ. Чи навмисно він це зробив, СБУ не уточнювала; але після допиту силовики його відпустили, і Артем’єв почав одразу погрожувати журналістам, які розкрили його «діяльність».

Фото: Фейсбук