Після російського ракетного обстрілу Дарницького вагоноремонтного заводу декілька цехів не підлягають ремонту.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці

“Завод вже пережив одне відродження: збудоване у 1935 році, ще до Другої світової війни підприємство зруйнували німецькі загарбники. Але вже у 1943 року почалось його відновлення. Історія повторюється: після ракет, випущених Росією, завод частково зруйновано – декілька цехів уже не підлягають ремонту”, – йдеться у повідомленні.

В Укрзалізниці зазначили, що 87 років завод ремонтував та виготовляв вантажні вагони, в яких возили виключно цивільну продукцію: вугілля, щебінь, руду тощо. У 2022 планувалося освоїти виробництво зерновозів для перевезення українського врожаю.

“Натомість Росія побачила у цивільному заводі загрозу та вигадала фейк – там ремонтується військова техніка. Понад півсотні іноземних та українських ЗМІ на власні очі переконалися – жодної військової техніки на заводі не було”, – заявили в “Укрзалізниці”.

Як ми писали, 5 червня близько 6 ранку війська РФ вдарили ракетами по Дарницькому вагоноремонтному заводу. Міністерство війни рф заявило буцімто там перебувала важка військова техніка.

Фото: Скріншот