Договори підписали усі райони Києва, крім Шевченківського.

Керуючі компанії з обслуговування житлового фонду дев’яти районів Києва обрали фірми для техсервісу ліфтів в житлових будинках на 2021 рік. Про це з посиланням на дані системи електронних закупівель ProZorro повідомляє «КВ».

ТОВ МП «Промкомплекс» виконає цю роботу в Голосіївському та Оболонському районах, ТОВ «Елевейтор сервіс» – в Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах, ТОВ «Мастерліфт» – в Деснянському і Подільському районах, а ТОВ «Юніт-Л» – в Святошинському та Солом’янському. Підрядникам сумарно повинні заплатити 201,83 млн гривень.

Договори з цими компаніями укладалися з грудня 2020 року по лютий 2021-го. До кінця цього рорку в робочі дні підрядники повинні будуть перевіряти технічний стан ліфтів та усувати дрібні несправності. У вихідні, святкові та будні дні з 17:00 до 08:00 послуги будуть надаватися аварійними службами підрядників; зокрема, пасажирів, заблокованих в ліфтах, вони повинні звільняти протягом 45 хвилин після отримання заявки від диспетчера.

Єдиним виключенням став Шевченківський район столиці, в якому керуюча компанія цьогоріч не оголошувала тендер на послуги з технічного обслуговування ліфтів.

Тим часом бюджетні та комунальні установи столиці заборгували за світло понад 94 млн грн.

Фото: Фейсбук