За Подільський міст відповідає Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва. Також прокуратура заявила про 12,7 мільйона збитків на ремонті освітленні депо підземки.

Про обшуки в офісному приміщенні КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» 27 травня повідомила Київська міська прокуратура.

Спільно з київським офісом Державної фіскальної служби прокуратура обшукує комунальне підприємтсво в межах кримінального провадження, начебто за умисне ухилення від сплати 9 млн гривень податків під час будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро.

«Приватне товариство на замовлення КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» здійснювало роботи по будівництву Подільського мостового переходу через річку Дніпро у м. Києві. При цьому в податковій звітності відображено виконання підрядних робіт від низки підприємств з ознаками фіктивності та транзитності, що дало змогу підприємству ухилитися від сплати податків у особливо великих розмірах», – пояснили в прокуратурі.

Ззаначили, що мета обшуків – відшукання фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення. Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 212 КК України.

Також раніше Київська міська прокуратура заявила про збитки місцевому бюджету під час капітального ремонту мереж освітлення з провадженням світлодіодних світильників електродепо «Харківське» та «Оболонь».

Зазначається, що прокуратура спільно зі слідчими Нацполіції та за матеріалами СБУ Києва та області виявила начебто 12,7 мільйона гривень збитків.

«Слідством встановлено, що між КП «Київський метрополітен» та підрядною організацією укладено ряд договорів про проведення капітального ремонту мереж освітлення… Надалі керівник приватного підприємства, зловживаючи своїми повноваженнями, достовірно знаючи фактичну вартість продукції та виконаних робіт, постачав світильники зі світлодіодним джерелом світла на адресу КП «Київський метрополітен» за завищеними цінами», – зазначили у прокуратурі.

Посилаючись на висновки експертів, за результатами проведення комплексної судової товарознавчої та судової економічної експертизи, слідчі виявили, що у результаті постачання світильників за завищеними цінами, збитки для місцевого бюджету склали майже 12,7 млн гривень.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Йому оголошено про підозру. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, перший заступник Кличка заявив, що із проведених понад 70 обшуків у КМДА 53 взагалі не стосуються комунальних підприємств. поворозник назвав обшуки “навмисною дестабілізацією роботи міських служб”.

Фото: Фейсбук