Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної прийняли до комунальної власності та облікували на балансі комунального підприємства по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва «Плесо».

Таке рішення підтримали 86 депутатів Київради.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, необхідно вжити низку заходів щодо ефективного використання та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної.

«Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди потрібно облікувати на балансі обслуговуючого комунального підприємства задля утримання та обслуговування. Важливо всі об’єкти привести до належного стану та провести загальні ремонтні роботи. Необхідно вздовж Оболонської набережної створити сучасний простір для відпочинку мешканців. А також унеможливити незаконну забудову земель територіальної громади Києва», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що до комунальної власності планують передати на облік елементи благоустрою та гідротехнічних споруд, а саме:

– водопідпірні гідротехнічні споруди;

– гідротехнічні споруди – бетонні труби;

– тротуарні доріжки;

– 92 паркові лави;

– 87 світильників на металевих опорах з анкерними вузлами;

– цегляну споруду по вулиці Прирічній;

– огорожу цегляної споруди у вигляді бетонного забору;

– огорожу з червоної цегли з елементами металічної вставки.

Фото: Фейсбук