За словами депутата Київради від "Слуги народу" Владислава Трубіцина, невдовзі на вході встановлять пандус.

В РАЦСі Оболонського району завершено проміжний етап ремонту сходів, попереду ще встановлення пандуса та інші роботи. Про це написав у своєму Фейсбук депутат Київради Владислав Трубіцин («Слуга Народу») у відповідь на критику з боку дописувачів.

Мешканці Оболоні обурилися — мовляв, в РАЦСі пройшов ремонт парадної частини, а на вході до будівлі навіть не замінили дірявий навіс. Трубіцин відповів, що так і було задумано.

«Ремонтні роботи в Оболонському РАЦСі ще не завершено! Наразі оновлено лише сходи будівлі, а сучасний пандус – це черговий «фронт» робіт, який незабаром розпочнеться» — пише Трубіцин.

За його словами, невдовзі пандус доставлять і почнеться його установка. Також Трубіцин стверджує, що роботи проводилися за його власний кошт, бо він «все життя працює і може собі дозволити».

Натомість користувачі Facebook-спільноти «Моя Оболонь», на критику яких і обурився Трубіцин, пригадали йому, що раніше депутат розповідав, що фінансування на ремонт знайшов «разом із Оболонською РДА». На це зауваження Трубіцин нічого не відповів. Також дописувачі резонно зазначають, що логічніше встановити пандус, а потім вже класти плитку, щоб не пошкодити її.

Також дописувачі показали фото другого входу до РАЦСу, де сходи так і залишаються «вбитими».

Тим часом, прокуратура у суді вимагає повернути місту приміщення Оболонського РАЦС.

Фото: Фейсбук