Гурт вирішив усі питання з Суспільним та підписав контракт.

Про це гурт повідомив на сторінці в Instagram.

У повідомленні зазначили, що гурт вирішив усі питання з Суспільним та готовий разом з ними привести Україну до успіху.

Постійно бачимо і відчуваємо вашу підтримку. Глядацьке голосування це довело – 1 місце від народу! Маємо велику честь представляти нашу державу! Обіцяємо, не підведем”, – підкреслили у дописі. 

Водночас, Суспільне опублікувало протоколи з фіналу Нацвідбору на Євробачення-2022.

“Зважаючи на суспільний інтерес, цьогоріч Суспільне оприлюднює протоколи голосування членів журі й глядачів. У цих документах вказані оцінки всіх членів журі Національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2022 та кількість голосів, які фіналісти Нацвідбору отримали від глядачів”, – зазначили у дописі.

Kyiv Media

Зокрема, на протоколах видно, що результати Нацвідбору відповідають дійсності. За ними, перемогу отримала Аліна Паш. Проте перше місце за результатами громадського голосування отримав гурт Kalush.

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит.

У коментарі виданню “Українська правда” речник ДПСУ Андрій Демченко зазначив, що Державна прикордонна служба не видавала співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Очільник “Суспільне” заявив, що після офіційної довідки від прикордонників буде зібраний оргкомітет Євробачення та вирішено питанння.

Згодом, співачка опублікувала допис, в якому повідомила що її підвів член її команди, а данні про перетин нею кордону з Кримом за 2015 рік були видалені прикордонниками. Крім того, вона заявила, що знімає свою кандидатуру. У “Суспільному” натомість заявили, що дискваліфікували співачку.

Наразі “Суспільне” планує звернутися з пропозицією поїхати на Євробачення до Kalush Orchestra. Проте гурт відмовляється підписувати договір до оприлюднення картки з результатами голосування глядачів у день фіналу нацвідбору.

Фото: скріншоти, Фейсбук