Воно проходить в приміщенні Київської міськадміністрації.

В Київській міській адміністрації проходить засідання правління Асоціації міст України. Про це у своєму Фейсбук повідомляє міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, правління зібралося, щоб «обговорити найгарячіші питання, що хвилюють громади».

Міський голова додає, що з проханням про зустріч до нього звернулися «чимало мерів українських міст та селищ».

«Тому сьогодні одне з головних питань – про спільні дії органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо формування систем територіальної оборони. Бо безпека – одне з головних питань для людей в ситуації ймовірної подальшої агресії Росії. і ми всі маємо діяти злагоджено, виважено і рішуче» — вказує Кличко.

Також на порядку денному правління — питання реагування на тиск з боку правоохоронців на органи місцевого самоврядування, прийняття до лав АМУ ще 9 нових членів, вказує Кличко. Тепер в складі Асоціації, яка невдовзі відзначатиме 30 років своєї роботи, буде вже 978 громад українських міст та селищ.

Як ми писали, Росія накопичила танки, артилерію, близько 110 тисяч військових біля кордону з Україною і, за побоюваннями Заходу і Києва, може готувати нове вторгнення у період з середини січня до середини лютого 2022 року.

Як ми писали, в середині січня відбулися три раунди переговорів щодо питання європейської безпеки між РФ та НАТО, РФ та США і РФ та ОБСЄ. Про значний прогрес за їхніми підсумками не повідомляли, а в НАТО відповіли відмовою на всі ключові вимоги Москви щодо нерозширення альянсу. Москва і Вашингтон підкреслили свої «фундаментальні розбіжності» щодо більшості питань.

Фото: Фейсбук