Міський голова заявив, що був задоволений розмовою з президентом України, оскільки обговорили основні рішення проблем столиці.

За словами міського голови Віталія Кличка, під час зустрічі на Банковій з Володимиром Зеленським вони обговорили проблеми життєдіяльності міста, подолання коронавірусу в столиці, підтримки Світовим банком, кредитних установ. Також міський голова зазначив, що Міністра Чернишова йому не презентували як майбутнього голову КМДА.

Про це він розповів в ефірі програми “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

“Це була моя ініціатива. І врешті-решт дуже вдячний, що президент знайшов час зустрітися з очільником столиці. Такі зустрічі повині бути зажди, для того щоб вирішувати поточні питання”, – розповів Кличко.

«Наша зустріч була діловою і говорили про розв’язання проблем Києва в умовах нинішніх викликів. А їх у нас багато. І нам потрібна ефективна взаємодія – виключно на користь Києва та України», – заявив він.

Також міський голова в ефірі прокоментував чутки про те, що на зустрічі був присутній міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, якого нібито розглядають на посаду голови КМДА.

Кличко підтвердив, що Чернишов був присутній на цій розмові.

“Мені не презентували Чернишова як майбутнього голову КМДА. Про це багато спекуляцій і дійсно багато питань, чому він був під час розмови”, – прокоментував Кличко.

Стосовно його призначення на посаду голови КМДА – Кличко зазначив, що це питання до президента або до міністра.

Конфлікт із Зеленським міський очільник описує так:

Я за межами рингу ніколи не бився. Я добра, неагресивна людина. І переконаний, що будь-який поганий мир – краще ніж війна. Компромісна людина повинна розуміти, що від синергії, місто має працювати. Для мене, м’яко кажучи, незрозумілі ті дії, що були спрямовані на місто і на зіпсування особисто моєї репутації. Багато прикладів, але зараз не будемо про них. Я сподіваюсь, що це початок роботи (зустріч з президентом – ред.). І ми будемо вибудовувати синергетичну конструкцію для подальшої співпраці. Для того, щоб зарити сокиру війни треба її мати – в мене її немає“, – резюмував мер.

Нагадаємо, 21 жовтня в ЗМІ з’явилася інформація про те, що президент України Володимир Зеленський та київський міський голова Віталій Кличко зустрілися на Банковій.

Сьогодні міський голова вже заявляв, що зустріч була діловою і говорили про розв’язання проблем Києва в умовах нинішніх викликів.

Фото: Київ ТБ