Відповідне рішення ухвалив Окружний адмінсуду Києва ухвалив.

Про це свідчить рішення Окружного адмінсуду Києва на сайті єдиного держреєстру судових рішень.

“Заяву про забезпечення адміністративного позову задовольнити. Зупинити дію наказу МОЗ “Про затвердження Змін до переліку професій, виробництв та організацій, співробітники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням від 1 листопада 2021 року №2393” в оновленні ПАТ “Укрнафта”, – йдеться у рішенні суду.

Так, “Укрнафта” стверджує, що не є об’єктом державної власності і не може бути включена до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

“Відсторонення працівників ПАТ “Укрнафта” від роботи матиме лише негативні наслідки для господарської діяльності компанії, оскільки це призведе до неможливості здійснювати видобуток нафти і газу в запланованих обсягах, переробку вуглеводнів у необхідних обсягах, зменшить продаж нафтопродуктів на автозаправних та газозаправних станціях компанії”, – заявили у компанії “Укрнафта”.

До слова, держава в особі НАК “Нафтогаз України” володіє 50% + 1 акцій “Укрнафти”. Більше 40% акцій належать акціонерам групи “Приват” Ігоря Коломойського.

Фото: Фейсбук