Поєдинок має відбутися завтра.

Поле до матчу буде зігріте і зелене, а тому поєдинок «Динамо» — «Брюгге» відбудеться за будь якої погоди. У цьому запевнив журналістів програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» головний агроном НСК «Олімпійський» Максим Стельмах.

Два місяці газон відновлювали після першої частини сезону, потім накрили спеціальною «ковдрою» і гріли лампами. Контакту зі снігом під час опадів трава не мала, в неділю покриття з газону зняли, траву підстригли і накрили знов. Зараз завдяки підігріву температура поля складає 10-12 градусів тепла. За словами фахівців, такий газон дозволить командам показувати технічний футбол.

Грунт під газоном настільки теплий, що на ньому гріються місцеві песики

Ексклюзивно для телеканалу «Київ» Стельмах показав як виглядає газон, де ввечері 18-го лютого має відбутися перший матч 1/16-ої Ліги Європи.

«Якщо говорять, що паркет якийсь, чи дерев’яний газон — цього не буде, 100 відсотків. Просто може бути невеликий конденсат, який буде залишатися на кінчиках трави, тому шо зверху мороз, а знизу тепло. Сам газон, структура — 100 відсотків тепла… Навіть якщо температура буде дуже низькою під час матчу, ми вже зараз готові провести цей матч» — заявив Стельмах, відповідаючи на питання про те, що завтра ввечері у Києві може бути до 20 градусів морозу.

Зауважимо, що минулої суботи «Динамо» грало матч чемпіонату України проти «Олімпіка» на стадіоні імені Валерія Лобановського, газон якого був вкритий шаром снігу. Президент киян Ігор Суркіс після цього заявив, що перші тури після зимової перерви українським командам потрібно грати в Туреччині.

Матч «Динамо» — «Брюгге» має відбутися завтра, початок запланований на 19:55. В стані бельгійської команди в цей час кілька гравців та тренерів захворіли на коронавірус і до Києва не прилетять.

Фото: скріншот