Таблички мають QR-код, інформацію про вартість парковки, графік роботи та спосіб оплати.

У Києві почали встановлювати нові інформаційні таблички на паркмайданчиках.

Загалом  інформаційними табличками обладнано перші 26 паркувальних майданчиків.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

“Це означає, що там вже немає місця «самозванцям»-паркувальникам. І найближчим часом так буде в усьому місті, – розповів Костянтин Усов. – Таблички містять інформацію про паркувальну зону, графік роботи майданчика, вартість паркування, розмір штрафу, і головне – способи безготівкового розрахунку за паркування із швидким QR-переходом до оплати”, – прокоментував Усов.

На табличках є адреса сайту parking.kyiv.digital, де містяться всі додатки та сайти, через які можна оплатити паркування, і нагадування про незаконність передачі готівки неуповноваженим особам.

Заступник голови КМДА додав, що уся інформація на табличках продубльована англійською мовою, щоб було зручно іноземним гостям міста.

Як відомо, з 1 липня Київ перейшов на повну безготівковість оплати за паркування. Сплатити можна через додатки «Київ цифровий», «Приват 24» та Eаsy Pay або через сайти easypay.uaipay.ua. З усіма способами оплати можна ознайомитися на сайті parking.kyiv.digital.

Нагадаємо,  у столиці тимчасово оголосили період лояльності. Інспектори до 16 липня включно не штрафують водіїв за несплачене паркування, а лише провадять відкриту роз’яснювальну кампанію щодо нових тарифів та способів оплати.

Фото: Telegram